Klasa druga technikum objęta patronatem!

Cieszymy się bardzo, iż po raz kolejny możemy mieć przyjemność podjąć współpracę z firmą partnerską THULE. Tym razem patronatem objęta została klasa druga technikum, są to uczniowie, którzy kształcą się zarówno w zawodzie technik elektryk, jak i technik spedytor. W zeszłą środę uczniowie uczestniczyli w pierwszym pilotażowym spotkaniu z przedstawicielami firmy Thule. Była okazja do wzajemnego zapoznania się oraz wymiany pierwszych pytań i spostrzeżeń. Uczniowie zwiedzili halę spawalni, montażu oraz centrum logistyczne. Został też przedstawiony wstępny plan w ramach patronatu na cały okres współpracy. Z pewnością taki rodzaj współpracy przyniesie korzyści obu stronom. Uczniowie będą zdobywać dodatkową wiedzę zawodo znawczą, natomiast patron nowe pomysły uczniowskie względem realizacji wspólnych przedsięwzięć.