Jak zalogować się do e-dziennika?

Aby poprawnie zalogować się do dziennika szkolnego musimy sprawdzić czy szkolna skrzynka pocztowa jest aktywna, bardzo ważna informacja każdy uczeń ma stworzony szkolny adres e-mail który znajduje się w platformie office i tylko poprzez użycie szkolnego adresu można zalogować się do dziennika.

Szkolny adres mailowy to: imięnazwisko@zs-krzyz.pl Hasło: (po hasło proszę zgłosić się do wychowawcy)

  1. Logowanie do poczty szkolnej (uczniowie):

2. Logowanie do dziennika (uczniowie i rodzice)

 

4. Uczniowie korzystają z adresów e-mail szkolnych, natomiast rodzicie z własnych adresów podanych wcześniej wychowawcy.

5. Szczegółowe informacje znajdują się na filmie:

 

6. Dostęp na telefonie jest możliwy po pobraniu aplikacji Dzienniczek+ ze sklepu Google Play następnie musimy zeskanować kod QR znajdujący się na stronie dziennika elektronicznego w zakładce ” DOSTĘP MOBILNY ” po wpisaniu wartości PIN oraz TOKEN dziennik jest aktywny na telefonie.

7. Jak odzyskać zapomniane hasło do dziennika elektronicznego:

 

8.  Problemy z logowaniem do e-dziennika bądź poczty proszę zgłaszać na adres e-mail: admin@zs-krzyz.pl