Patronaty

Kształcenie w zawodzie

W ramach naboru Firma THULE Polska oferuje absolwentom gimnazjum, którzy chcą kształcić się w zawodach elektryk oraz ślusarz. Firma oferuje znakomite warunki nauki zawodu. Program nauczania w elastyczny sposób będzie łączył zajęcia w szkole z praktycznym zdobywaniem umiejętności w zakładzie pracy. Przyszli uczniowie szkoły branżowej, oprócz starannej opieki kadry fachowców, mogą spodziewać się licznych dodatkowych korzyści. Oto najważniejsze z nich:  wdrożony zostanie system pieniężnych bonusów, dojazd do firmy, wiele innych kursów. Kwartalnie będzie można uzyskać nawet 500 zł.

Z Firmą THULE współpracujemy już od dwóch lat, jest to czołowy Patron klasy patronackiej 2016 -2020 i dzięki tej współpracy  gwarantujemy Wam Drodzy uczniowie sukces!

W ramach naboru Firma Kettler Polska oferuje absolwentom gimnazjum, którzy chcą kształcić się w zawodach krawcowa oraz mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych bardzo korzystne warunki nauki zawodu. Program nauczania w elastyczny sposób będzie łączył zajęcia w szkole z praktycznym zdobywaniem umiejętności w zakładzie pracy. Przyszli uczniowie szkoły branżowej, oprócz starannej opieki kadry fachowców, mogą spodziewać się licznych dodatkowych korzyści. Oto najważniejsze z nich:

• wdrożony będzie system pieniężnych bonusów, dzięki którym w ramach kwartalnej oceny można będzie uzyskać nagrodę kilkuset złotych:
  • zakład pracy zapewnia uczniom dowóz do miejsca odbywania praktyki zawodowej zgodnie z rozkładem jazdy autobusów dla pracowników firmy;
  • gwarancja zatrudnienia po ukończeniu szkolenia.