TECHNIKUM (5-letnie) (szczegółowe informacje w zakładce TECHNIKUM):

KSZTAŁCIMY W ZAWODACH POSZUKIWANYCH NA KRAJOWYCH I ZAGRANICZNYCH RYNKACH PRACY!!!

TECHNIK ELEKTRYK

Zyskasz umiejętności i wszechstronną wiedzę z zakresu montażu maszyn i urządzeń elektrycznych oraz uruchamiania, konserwacji i eksploatacji instalacji elektrycznych.

TECHNIK MECHANIK

Zyskasz umiejętności i wszechstronną wiedzę z zakresu wykonywania i naprawy elementów maszyn, urządzeń i narzędzi oraz organizacji i nadzorowania procesów produkcji.

TECHNIK SPEDYTOR

Zyskasz umiejętności i wszechstronną wiedzę z zakresu organizacji transportu oraz obsługi klientów i kontrahentów.

TECHNIK EKONOMISTA

Zyskasz umiejętności i wszechstronną wiedzę z zakresu planowania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz rachunkowości

TECHNIK HANDLOWIEC

Zyskasz umiejętności i wszechstronną wiedzę z zakresu prowadzenia sprzedaży oraz działalności handlowej

TECHNIK REKLAMYnowość!!!

Zyskasz umiejętności i wszechstronną wiedzę z zakresu wykonywania usług reklamowych i zarządzania kampanią promocyjną.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA (3-letnia) (szczegółowe informacje w zakładce SZKOŁA BRANŻOWA)

ZOSTAŃ FACHOWCEM!!!

• 3 lata nauki
  • zajęcia ogólnokształcące w szkole
  • zajęcia praktyczne u pracodawców  – wybierz zawód, my znajdziemy Tobie praktyki!!!
  • możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji (kursy, KKZ)
  • możliwość kontynuacji kształcenia w Branżowej Szkole II stopnia

ZAWÓD = PRACA

Chcesz być cukiernikiem, kucharzem, fryzjerem, mechanikiem, …? Żaden problem – nauczymy Cię zawodu, a pracę masz w kieszeni!

KUCHARZ

Nauczysz się przygotowywać potrawy i napoje. Pracę zdobędziesz w restauracjach, hotelach, stołówkach, ośrodkach wypoczynkowych.

CUKIERNIK

Nauczysz się produkcji wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych ich dekorowania. Pracę zdobędziesz w zakładach produkujących wyroby cukiernicze i ciastkarskie, cukierniach, restauracjach, hotelach.

PIEKARZ

Nauczysz się wytwarzać różnego rodzaju wyroby piekarnicze. Pracę zdobędziesz we wszystkich piekarniach, halach produkcyjnych, magazynach wyrobów gotowych.

WĘDLINIARZ

Nauczysz się prac związanych z produkcją przetworów mięsnych i tłuszczowych. Pracę zdobędziesz w ubojniach, zakładach mięsnych, zakładach gastronomicznych i sklepach.

SPRZEDAWCA

Nauczysz się obsługi klientów w handlu, organizacji i przyjmowania dostaw oraz przygotowywania towarów do sprzedaży. Pracę zdobędziesz we wszelkich jednostkach handlowych.

MURARZ-TYNKARZ

Nauczysz się wznoszenia nowych budowli, remontowania obiektów, wykonywania schodów, elewacji itp. Pracę zdobędziesz w firmach budowlanych, w rzemieślniczych warsztatach remontowo-budowlanych.

STOLARZ

Nauczysz się wykonywania z drewna elementów budowlanych, mebli i przedmiotów codziennego użytku na podstawie rysunków technicznych lub własnych projektów. Pracę zdobędziesz w fabrykach mebli, zakładach stolarskich, placach budowy.

ŚLUSARZ

Nauczysz się obróbki metali, budowy, konserwacji i naprawy prostych konstrukcji, mechanizmów, narzędzi i wyrobów metalowych. Pracę zdobędziesz w przemyśle metalowym i maszynowym, przedsiębiorstwach obsługowo-naprawczych.

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Nauczysz się prac konserwacyjnych i obsługowo-naprawczych pojazdów samochodowych oraz  kontrolowania stanu technicznego pojazdów. Pracę zdobędziesz w warsztatach i serwisach samochodowych, stacjach kontroli pojazdów, w przemyśle motoryzacyjnym.

ELEKTRYK

Nauczysz się obsługi, montażu i konserwacji systemów zasilania energią elektryczną oraz elektrycznych maszyn i urządzeń. Pracę zdobędziesz w firmach zajmujących się serwisowaniem i naprawą urządzeń elektrycznych, przedsiębiorstwach budowlanych wykonujących instalacje elektryczne, zakładach energetycznych.

FRYZJER (zawód pod patronatem stylisty gwiazd – Kajetana Góry)

Nauczysz się strzyżenia włosów, pielęgnacji, czesania, układania, farbowania oraz mycia głowy.  Pracę zdobędziesz w salonach fryzjerskich (dla najlepszych praktyki w Atelier Kajetana Góry w Warszawie).

SZKOŁA DLA DOROSŁYCH

Szkoła dla absolwentów branżowej szkoły I stopnia, gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej oraz ośmioletniej szkoły podstawowej.

Nauka trwa 8 semestrów, absolwenci branżowej szkoły i zasadniczej szkoły zawodowej rozpoczynają naukę od trzeciego semestru.