Wycieczka do Wrocławia pod patronatem PKP Energetyka!!!

Firma PKP Energetyka, jako patron Techników Elektryków z klasy 1SPE organizuje wydarzenia mające na celu ich rozwój zawodowy. Kolejnym z działań było zorganizowanie 22.03.2022 r. wycieczki do Rejonowej Dyspozytury Energetyki we Wrocławiu, której zadaniem jest zasilanie sieci trakcyjnej i sieci dystrybucyjnej,  którą zarządza PKP Energetyka na terenie zachodniej Polski.

Gospodarzem wydarzenia był Kierownik Dyspozytury Pan Robert Samsel, który w ciekawy sposób opowiedział uczniom czym na co dzień zajmuje się Dyspozytura. Rozmach przedsięwzięcia i fachowość pracowników, na których spoczywa wielka odpowiedzialność, zrobiły na uczniach ogromne wrażenie.

Klasa spotkała się również z Dyrektorem Markiem Szumlewiczem, który poprowadził inspirujący couching motywacyjny dla uczniów klasy patronackiej.

Po wizycie w RDE uczniowie mogli zrelaksować się, zwiedzając słynne wrocławskie ZOO.

Wycieczka odbywała się w bardzo miłej atmosferze, pogoda sprzyjała, humory też – zwłaszcza, iż uczniowie mieli świadomość, że kolejny etap działań ich patrona, mający na celu wzmocnienie ich kompetencji zawodowych, nastąpi jeszcze w tym roku szkolnym – czego nie mogą się już doczekać.

Drogę powrotną umilał zróżnicowany repertuar live music w wykonaniu elektryków klasy 1SPE.