Nasi uczniowie to nieźli konstruktorzy!

Nasza szkoła współpracuje już od dwóch lat z firmą VICTAULIC POLSKA SP. Z O.O. w Drezdenku.

Dyrektor firmy pan Dariusz Pilichowski  zaproponował objętym patronatem klasom, II A  i II B,  zaprojektowanie uchwytu – przyrządu do montażu obejmy do zaworów. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania; zaprojektowali przyrząd i przedstawili go w siedzibie firmy. Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę, a firma była zachwycona naszym projektem. Za trud i nowatorski projekt dyrektor firmy przekaże nam fundusze na budowę   pojazdu spaleniowego typu buggy – gokart.Mechanicy i elektrycy już  zabierają się za projektowanie naszego pojazdu. Życzymy im owocnej pracy! Gdy powstanie ,   na pewno wam go pokażemy.

Nad projektem czuwa pan Grzegorz Niezborała.