Łyżwiarskie szaleństwa i nie tylko…

Dnia 5 lutego 2018r. odbyła się szkolna wycieczka do Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego Słowianka w Gorzowie Wielkopolskim. W wycieczce uczestniczyli uczniowie kl.2f, 1a, 1b (39osób) pod opieką p.J.Urbaniak, p.M.Skrzypiec i p.J.Dubiela.

Celem wycieczki było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia,  integracja klas oraz oczywiście dobra zabawa.

Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Prawie każdy zaliczył upadek i to nie jeden. Wszyscy bawili się znakomicie!!!

Drugim punktem programu wycieczki był basen i kręgle. Czas, który tam spędziliśmy był świetną zabawą! Szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do Krzyża ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.