Zbiórka dla Domu Krótkiego Pobytu „Poranek” w Poznaniu.

Nadszedł czas na podsumowanie zbiórki artykułów higienicznych dla Domu Krótkiego Pobytu „Poranek” w Poznaniu.
Misją”Poranka” jest zapewnienie tzw. pobytu wytchnieniowego, kiedy rodzice zmuszani są pozałatwiać istotne sprawy, jak własna hospitalizacja, zabiegi rehabilitacyjne, nagły wyjazd lub inne sytuacje życiowe. Dom przeznaczony jest dla dzieci i pełnoletnich osób niepełnosprawnych intelektualnie i ruchowo.
Jesteśmy bardzo dumni z uczniów Naszej Szkoły, ponieważ ich zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania. Wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania i zebrały artykuły higieniczne, lecz największe gratulacje należą się klasie 1BG i 2 SPE. Podopieczni „Poranka” odwiedzili nas ze swoimi opiekunkami i sami podziękowali młodzieży. Nasza współpraca na pewno będzie kontynuowana. Dziękujemy wszystkim😀😀😀