Zakończenie projektu PGE

Zakończyliśmy oficjalnie pięcioletni projekt klasy patronackiej, obejmujący wspólne wyjazdy edukacyjne, realizację projektów, praktyki zawodowe oraz wartościowe szkolenia. Szczególne gratulacje kierujemy do uczniów kierunku elektrycznego, którzy otrzymali słowa uznania oraz nagrody od firmy PGE Energetyka Kolejowa – patrona klasy 5spe. Patronowi projektu serdecznie dziękujemy za owocną współpracę i zaangażowanie w kształcenie młodych specjalistów.