Zajęcia w Akademii im. Jakuba z Paradyża

Zajęcia w Akademii im. Jakuba z Paradyża, z którą nawiązaliśmy współpracę, przebiegły sprawnie, a uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w ćwiczeniach. Wyposażenie techniczne pracowni uczelnianej oraz kompetencje wykładowców zrobiły na uczniach olbrzymie wrażenie. Miło było posłuchać komplementów na temat kultury osobistej uczniów klasy 2 te, ich zaangażowania i wiedzy.

Chcielibyśmy podziękować naszemu Patronowi – firmie Danex za umożliwienie nam udziału w tak inspirujących zajęciach związanych z naszym kształceniem.

Dziękujemy również wykładowcom Akademii.Zajęcia prowadzili: dla uczniów kształcących się w zawodzie technik elektryk: dr inż. Grzegorz Andrzejewski, dr inż. Wojciech Zając.

Natomiast dla mechaników: mgr inż. Konrad Stefanowicz, mgr inż. Grzegorz Włażewski.

Nad organizacją całości czuwał Pan dr Wojciech A. Sysło

A podróż powrotna była przekrojem listy przebojów wszechczasów, każdy konkurs wokalny wygra klasa 2 te!  – gwarantuję – było głośno, dynamicznie, po angielsku, po polsku i prawie po …niemiecku.