Wyniki konkursu elektrycznego „Rozświetlona przyszłość”

Konkurs „Rozświetlona przyszłość” powstał w naszej szkole  z inicjatywy nauczycieli przedmiotów elektrycznych i  był adresowany do uczniów klas 6-8 szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu było stworzenie unikatowej lampy solarnej, która przetwarza promienie słoneczne na energię elektryczną.

Kreatywność i niezwykłe umiejętności konstruktorskie uczestników przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Wielu pokazało, że branża elektryczna nie jest im obca.

Po burzliwych naradach jury w składzie:

  • Rafał Grzewka  – kierownik sekcji zasilania elektroenergetycznego PKP ENERGETYKA w Krzyżu Wlkp.
  • Grzegorz Niezborała – nauczyciel przedmiotów elektrycznych Zespołu Szkół w Krzyżu Wlkp.
  • Sylwia Brączkowska – wicedyrektor Zespołu Szkół w Krzyżu Wlkp.

 wyłoniło zwycięzców konkursu „Rozświetlona przyszłość”:

I miejsce: Rembacz Kacper, Gapski Remigiusz, Krzyżanowski Cyprian, Lewandowski Grzegorz, Sobieraj Michał (Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu), opiekun: Izabela Okrzesik-Frąckowiak

II miejsce (ex aequo): Julia Biernat, Katarzyna Kaczmarek, Miłosz Twarowski (Szkoła Podstawowa nr 3 im. H.Sienkiewicza w Drezdenku), opiekun: Anna Kostuś oraz Piotr Ignaszak, Gabriela Nawrot, Anna Ancuta, Olga Ulrych (Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Miałach), opiekun: Joanna Ignaszak

Gratulacje i wyrazy uznania dla laureatów!!!!

Głównym patronem konkursu jak i sponsorem nagród była Grupa Kapitałowa PKP ENERGETYKA – serdecznie dziękujemy za wsparcie!