Wręczenie Stypendiów PRM i Stypendiów Starosty

Dnia 27 października 2021 r. o godz. 12.00 w naszej szkole miała miejsce arcyprzyjemna uroczystość wręczenia okolicznościowych dyplomów stypendystkom Prezesa Rady Ministrów oraz laureatom Stypendium Starosty. Osiągnięcie pierwszego wiązało się z uzyskaniem w minionym roku szkolnym najwyższej średniej ocen w danym typie szkoły ponadgimnazjalnej/ponadpodstawowej, zaś w przypadku Stypendium Starosty – średniej ocen co najmniej 5,0.

W uroczystości z udziałem Stypendystów i przedstawicieli społeczności szkolnej z ramienia organu prowadzącego uczestniczyli: Pan Feliks Łaszcz – Starosta Czarnkowsko – Trzcianecki, Pan Włodzimierz Ignasiński – członek Zarządu Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego, Pan Ryszard Jabłonowski – Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie.

Zaszczytne laury uzyskali:

  1. Zuzanna Dolna (4SPE) – Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  2. Sandra Sobkowska (3AP) – Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  3. Zuzanna Piosik (3BG) – Stypendium Starosty
  4. Karolina Kaniowska (3FG) – Stypendium Starosty
  5. Paulina Synowiec (3BG) – Stypendium Starosty
  6. Weronika Bartkowska (2SP) – Stypendium Starosty
  7. Justyna Świnoga (3BG) – Stypendium Starosty
  8. Nadia Smolarek (3BG) – Stypendium Starosty

Wszystkim nagrodzonym Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych edukacyjnych sukcesów.