Work placement in Sweden !

Dla niektórych naszych spedytorów i elektryków staże zagraniczne to nowe doświadczenie, inni zdobyli je już we Włoszech. Jedno jest pewne: doświadczenie, które poszerzy nasze horyzonty, zarówno zawodowe, językowe jak i kulturowe, zaowocuje. Nabieramy wprawy również w negocjacjach zawodowych, jednak najważniejsza jest praktyka. Szwedzka osobowość, mentalność, styl życia różnią się zdecydowanie od polskiego. Warto to skonfrontować, aby w przyszłości znaleźć swoje miejsce pracy aplikując do konkretnych firm.Z ciekawostek kulturowych – w Szwecji, podobnie jak w innych krajach, nie trzeba mieć zwolnienia lekarskiego, wystarczy powiadomić pracodawcę o niedyspozycji, wyobrażacie sobie coś takiego w Polsce? TIME IS TIME, to jedna z wielu zasad, którą możemy wdrożyć w nasze życie:)