VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – Etap Szkolny

Otrzymaliśmy zaproszenie od LO z Czarnkowa:

 

VIII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego – Etap Szkolny

 

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU CZARNKOWSKO – TRZCIANECKIEGO

 

KONKURS SKŁADA SIĘ Z 2 ETAPÓW:

 

I etap (szkolny) — test sprawdzający wiedzę dotyczącą leksyki, gramatyki oraz szeroko rozumianej wiedzy o krajach obszaru językowego;

 

II etap (finał), w którym znajdzie się przynajmniej jeden uczestnik z każdej zgłoszonej szkoły, odbędzie się 22 LUTEGO 2019 roku w Liceum Ogólnokształcącym w Czarnkowie i będzie składał się z testu sprawdzającego wiedzę dotyczącą leksyki, gramatyki oraz szeroko rozumianej wiedzy o krajach obszaru językowego oraz z części ustnej polegającej na krótkiej prezentacji wylosowanego tematu oraz dyskusji z członkami jury, w którego skład wejdą opiekunowie zgłoszonych uczniów (całość części ustnej ok. 8 minut).

Konkurs jest organizowany przy udziale środków Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego oraz podmiotów prywatnych.

 

 

Etap szkolny – eliminacje w formie testu pisemnego odbędą się 7.12.2018. w sali 21/22.

Czekam na zgłoszenia:)

Andrzej Mikołajczak