Victaulic zagościł u nas na dłużej

Za nami ostatnie  z pięciu tegorocznych spotkań z Patronem klasy pierwszej, kształcącej się w zawodzie technik mechanik oraz elektryk. Na przedostatnim spotkaniu tajniki wiedzy dotyczącej utrzymania działu ruchu oraz inwestycji na skalę świata przekazywali Panowie Jerzy Andrzejkowicz – Kierownik działu Utrzymania Ruchu, Marek Przylepa – Inżynier Utrzymania Ruchu oraz Adrian Herberg – Kierownik działu Inwestycji Badań i Rozwoju.

Ostatnim elementem tegorocznych spotkań, na którym gościli Panowie Łukasz Żurakowski – Mistrz wydziałowy Logistyk oraz   Tomasz Kopala – Technolog, było szkolenie wprowadzające do Lean. Już mamy wiedzę co oznacza ten termin i jak strategia funkcjonuje w Victaulic Polska. Uczniowie tworzyli linię produkcyjną samolotów z Lego bazując na wcześniej wdrożonej wiedzy dotyczącej pracy zespołowej, zaciągania materiałów, maszyn i urządzeń oraz jakości – która jest słowem klucz firmy Victaulic.