Uczniowie Zespołu Szkół nagrodzeni finansowo przez THULE Polska

W ramach podpisanego w dniu 30 sierpnia 2019 porozumienia pomiędzy Zespołem Szkół w Krzyżu Wielkopolskim a  Firmą THULE Polska, nasi uczniowie, którzy kształcą się w zawodach elektryk oraz ślusarz otrzymali od Firmy THULE Polska środki finansowe w kwotach od 300 do 500 zł na osobę za dobre wyniki w nauce  oraz wysoką frekwencję. Wśród osób nagrodzonych znaleźli się: Dominik Jurczak, Franciszek Foluszewski, Jakub Nerka, Kacper Zenkowski, Krzysztof Piątek, Mariusz Howis, Oliwier Widman, Wiktor Klekotta oraz Piotr Walewacz i Maciej Walewacz.

Firma THULE Polska oferuje znakomite warunki nauki zawodu. Program nauczania w elastyczny sposób łączy zajęcia w szkole z praktycznym zdobywaniem umiejętności w zakładzie pracy a uczniowie szkoły branżowej, oprócz starannej opieki kadry fachowców, mogą spodziewać się licznych dodatkowych korzyści, takich jak ww nagrody czy również dojazd do firmy i wiele innych kursów.

Szkołą z  Firmą THULE współpracuje już od lat, jest to czołowy Patron klasy patronackiej 2016-2020 i dzięki tej współpracy gwarantujemy Wam Drodzy Uczniowie sukces a obecnie nagrodzonym finansowo uczniom serdecznie gratulujemy!