Specjalista ds. Konstrukcji – Młodszy

Thule Group jest światowym liderem w branży produktów umożliwiających łatwe, bezpieczne i stylowe przewożenie ze sobą wszystkiego, co jest Ci – przy prowadzeniu aktywnego trybu życia – potrzebne i drogie. Pod hasłem Active Life, Simplified. oferujemy produkty w segmentach Sport&Cargo Carriers (np. uchwyty i bagażniki dachowe, uchwyty do samochodowego transportu rowerów oraz sprzętu do uprawiania sportów wodnych i zimowych), Pacs, Bags And Luggage (np.torby na komputery i aparaty fotograficzne, walizki podróżne i plecaki trekkingowe) , RV Products (np. markizy, bagażniki rowerowe i namioty do kamperów oraz przyczep kempingowych), Active with Kids (sprzęt dla aktywnych rodziców i dzieci – np. przyczepy rowerowe, wózki dziecięce, foteliki dziecięce na rower).

Thule Group zatrudnia około 2 200 pracowników w 9 zakładach produkcyjnych i 35 biurach sprzedaży na całym świecie. Nasze produkty sprzedawane są na 140 rynkach świata, a wartość sprzedaży w roku 2017 osiągnęła pułap 5,9 miliarda koron szwedzkich.

Obecnie do naszego zakładu w Hucie Szklanej poszukujemy :

Specjalista ds. Konstrukcji – Młodszy

Nr ref.: RJ/2018

Miejsce pracy: Huta Szklana

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

• projektowanie maszyn i linii produkcyjnych;
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej 3D, rysunków wykonawczych i złożeniowych 2D w programie Solid Works;
  • nadzór nad prowadzonym projektem w całym etapie realizacji: konstrukcja, zamówienie niezbędnych podzespołów, nadzór nad wykonaniem, próby technologiczne i wdrożenie do produkcji seryjnej;
  • opracowanie i uaktualnianie dokumentacji techniczno-ruchowej projektowanych maszyn;
  • rozwiazywaniu bieżących problemów technicznych przy współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia średniego technicznego (preferowane kierunki: Mechanika, Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka);
  • znajomości rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn;
  • praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów;
  • samodzielności i zaangażowania w realizację zadań;
  • znajomości podstaw języka angielskiego;
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole;
  • prawa jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość programu Solid Works i praktyka w konstruowaniu maszyn montażowych;

Oferujemy:

• pracę w młodym zespole w środowisku międzynarodowym;
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz korzystania z wiedzy i doświadczeń korporacyjnych,
  • komfortowe warunki pracy, dobrą atmosferę oraz atrakcyjne wynagrodzenie!

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji na stronie https://thulegroup.varbi.com/pl/what:job/jobID:220547/

W treści CV prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.08.98 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)”