Pożegnanie klas czwartych

Nadszedł kolejny czas pożegnań – tym razem klasy czwarte – nasi spedytorzy i mechanicy:). Kolejne dwie grupy indywidualności, które zapadną w pamięci naszej szkoły…

Uroczysta akademia, wspaniale zorganizowana w formie Gali Oscarowej, odbyła się w krzyskim domu kultury. Klasa trzecia zaprezentowała świetna scenkę, będącą wesołą karykaturą niektórych osobowości naszych klas czwartych. Oglądaliśmy też zdjęcia z okresu czterech lat pobytu  naszych czwartoklasistów w szkole.

W części oficjalnej rozdano mnóstwo nagród, za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, krwiodawstwo i zaangażowanie w życie szkoły. Rozdane zostały również świadectwa ukończenia technikum, a wychowawcy, panie Anna Jagiełło i Aneta Sudnik-Masłowska, rozdali swoim kończącym szkołę klasom drobne upominki, które już niedługo będą przynosić szczęście naszym maturzystom na majowych egzaminach.

Cieszymy się, że byliście i podporą i ozdobą naszej szkoły przez te cztery lata, jesteśmy dumni, że takich uczniów oddajemy światu, a zadaniem młodszych klas będzie chociaż wam dorównać! Dziękujemy i życzymy szczęścia na maturze, a później dalej w życiu, na studiach i w pracy!:)