Kolejne spotkanie w ramach cyklu „Spotkania z ciekawymi ludźmi”

W poniedziałek 11 marca w naszej szkole gościliśmy Sławomira Wysoczańskiego, który z ogromną pasją realizuje projekt podróżniczo – charytatywny POLONEZEM ZA KANTA. Projekt zakłada podróżowanie po świecie Polonezem Caro, jednocześnie pomagając potrzebującym. W ten właśnie sposób dotarł już na Sycylię (2016), Gibraltar (2017), a ostatniego lata 2018 roku, przemierzył Rosję. Przez Ural i Syberię dotarł do Władywostoku. Pokazując fotorelację wspominał ciekawsze momenty – przygody, usterki, poznanych ludzi, miejsca, które warto zwiedzić. Opowiadał o krainie, którą przemierzał wraz z towarzyszką wyprawy – panią Kasią. W sumie pokonali ponad 22000 km. Niezwykła podróż !!!!
Dziękujemy za miłe spotkanie i czekamy na relacje z kolejnych cudownych wyjazdów!