„Gotówka” za frekwencję? Z firmą Thule tak!

Czy szkoła może skutecznie współpracować z pracodawcami? Okazuje się, że tak! Zespół Szkół w Krzyżu Wlkp. współpracuje z wieloma firmami w sposób dający wymierne korzyści dla obojga partnerów.  Wspaniale układa nam się współpraca partnerska z firmą Thule Group.

Fantastycznym przykładem tej owocnej współpracy jest fakt, iż firma Thule ma dla uczniów szkoły branżowej z naboru na rok 2018/2019 niespotykana dotąd propozycję. Od września 2018 roku wybrani adepci ślusarstwa oraz monterzy maszyn i urządzeń – mogą liczyć na wsparcie finansowe firmy. Jeśli będą mieli stuprocentową frekwencję w szkole i na praktykach oraz będą angażowali się w pracę nad zdobywaniem odpowiednich umiejętności, otrzymają kwartalne stypendia w wysokości do 500 złotych.