Elektryk potrafi – konkurs elektryczny

23 listopada uczniowie klasy IVTE wzięli udział w wewnątrzszkolnym konkursie z programowania sterowników PLC firmy Moeller. Zadania, które uczestnicy musieli rozwiązać dotyczyły realizacji dwóch aplikacji z zakresu automatyki przemysłowej. Najszybciej ze wszystkimi zadaniami poradził sobie Dawid Bartkowiak, który otrzymał główną nagrodę – multimetr uniwersalny. Drugie miejsce zdobył Kamil Mazur z nagrodą w postaci zestawu wkrętaków izolowanych. Trzecie miejsce zajął Daniel Bednarz, otrzymując nagrodę pocieszenia. Wszystkim uczestnikom dziękujemy z udział w konkursie. Organizatorem konkursu był pan Piotr Marcinkowski. W pracach komisji konkursowej uczestniczył również pan Grzegorz Niezborała.