Dzień z życia w Chorwacji

Mamy przyjemność uczestniczyć w stażach zagranicznych w ramach FERS. Chcielibyśmy przedstawić Wam jeden dzień z życia w Chorwacji naszymi oczami. Poranek – jak co dzień za wcześnie, ale motywacja czyni cuda🥳 Poranek bardzo ekscytujący i zabawny, jak każdy zresztą w Splicie. Po śniadanku staże, gdzie pod nadzorem naszych przełożonych, wykonujemy ich polecenia i przy okazji szkolimy język angielski. Staże odbywamy w firmach, które dystrybuują wszelkie napoje 🥤🍾, więc szeroką mamy wiedzę na ten temat. Elektrycy natomiast wiedzą wszystko o szczegółach oświetlenia całego Splitu 💡. Po powrocie do hotelu i małym chillout’cie 😌próbujemy często wspólnych negocjacji i wymiany barterowej między uczestnikami projektu – dla przykładu kisiel za żel do włosów😋 Po południu spacer, plaża, długie rozmowy, ploteczki, mnóstwo śmiechu i samych pozytywnych emocji 🤩Jesteśmy świadomi, że dzięki każdemu dniu będziemy bogatsi w doświadczenia zawodowe i kulturowe i bardziej zżyci ze sobą – integracja górą 🥰 Pozdrawiamy gorąco ☀️

Więcej zdjęć na FB klik–>