Celujemy w Sukces!

W dniach 19 – 23 października odbył się Ogólnopolski Tydzień Kariery, który organizowany jest w naszej szkole od wielu lat. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem: „Złap za stery swojej kariery”, a brali w niej udział uczniowie klas 1SP, 2SP, 3SP, 4AP oraz 4BG.

W tegoroczną edycję rozpoczęliśmy zajęciami na Laboratoriach w Pile, które realizowane są się w ramach projektu Czas Zawodowców. Uczniowie pracowali w programach, które wykorzystywane są w pracy ekonomisty czy spedytora (co podniosło ich umiejętności zawodowe).  Również podczas zajęć organizowanych przez nauczycielki przedmiotów zawodowych uczniowie mieli okazję wykazać się kreatywnością i pokazać jak Oni celują i postrzegają w swój sukces.

W ramach tygodnia zorganizowano również wycieczkę zawodoznawczą do przedsiębiorstwa Tele-Fonika Kable Bydgoszcz S.A., na której nasi szkolni elektrycy mogli poznać proces produkcji kabli elektroenergetycznych. Szkolny doradca zawodowy spotkał się z tegorocznymi maturzystami (więc sprecyzowano plany zawodowe i rozwój kariery), a szkolny psycholog miała okazję spotkać się z klasą, która lada dzień rozpoczyna praktykę zawodową. Oj…działo się….działo J

                                                                                     Koordynator Szkolnego OTK

                                                                                             Anna Lemieszka